مشاوره و تعیین سطح

مشاوره رایگان در تلگرام | مشاوره رایگان در واتساپمشاوره و تعیین سطح

مرکز زبان دانشگاهی مفتخر است با استفاده از تجربه چندین ساله و دانش اساتید زبان خود زیر نظر دکتر لزگی (مدرس نام آشنای دانشگاه تهران ـ شهید بهشتی و دانشگاه UTS سیدنی) در جهت یاری به دانشجویان و داوطلبان آزمونهای مختلف زبان ارشد ـ دکتری ـ تافل و آیلتس اقدام به ارائه خدمات مشاوره آنلاین کند.

متاسفانه بارها مشاهده شده است برخی افراد و آموزشگاه های زبان مشاوره هایی هدفدار به متقاضیان می دهند که یا مسیر را برای آن ها دور می کند، و یا به خاطر حرفه ای نبودن، باعث ایجاد تفکرهای کلیشه ای و اشتباه در آن ها شده که نهایتاً منجر به تجربه شکست افراد در امر یادگیری زبان می شود که به نوبه خود می تواند تاثیر جبران ناپذیری در آتیه ی افراد بگذارد.

به دو نکته فوق مهم برای مشاوره یادگیری زبان توجه کنید:

  • مشاور شما، علاوه بر اینکه باید تدریس بداند و سابقه آموزشی داشته باشد، باید در زمینه ای که می خواهید تبحر و تجربه کافی داشته باشد و صرفاً دانستن زبان حتی در حد native و یا رتبه دار بودن در کنکور برای مشاوره کافی نیست.
  • افراد و اساتیدی هستند که اعتقاد دارند زبان تعدادی لغت و جملات حفظ کردنی در یک قالب مشخص و کلیشه ای است که مثلاً در کتاب 504 واژه یا Essential Words آمده است. اما واقعیت اینست که  زبان فراتر از حفظ کردن قالب ها، جملات، کلمات و اصطلاحات خاص موجود در فلان کتاب است و برای ارتقاء نمره و سطح زبانی باید پس از مشخص شدن سطح و کمبودهای فردی داوطلب، با مشاوره ای تخصصی مهارتهایی مانند گرامر ـ لغت ـ اصطلاحات ـ ریدینگ ـ لیسنینگ ـ رایتینگ بطور هدفمند در برنامه ی آموزشی فرد درج شود تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب رسید.
  • یادگیری خودخوان یا self-study نمی تواند به تنهایی تضمین کننده موفقیت باشد چرا که فرد ممکن است از اشکالات و کمبودهای روش یادگیری خود ناآگاه باشد و یا حتی قدرت مجاب کردن خود به خواندن مطالب در زمان و مقداری معین را نداشته باشد. همچنین گرفتن مشاوره از دوستان و اقوام که کمی زبان بلد هستند ولی تخصصی در این امر ندارند در اکثر مواقع ثابت کرده که باعث عدم رسیدن به موفقیت فرد شده است.

مواردی که مرکز زبان دانشگاهی در موردشان مشاوره می دهد:

شما میتوانید برای یادگیری زبان کنکور ارشد و زبان کنکور دکتری کلیه رشته های وزارت بهداشت و وزارت علوم، آزمونهای MHLE، MSRT و EPT و TOLIMO  و همچنین خرید و تهیه پکیج آموزشی زبان، و دریافت برنامه خودخوان یا همان self-study زبان از ما مشاوره بگیرید.

مشاوره توسط چه کسی صورت می گیرد:

جهت دریافت بهترین مشاوره تخصصی، مرکز زبان دانشگاهی از تخصص و دانش حرفه ای استاد نام آشنای دانشگاههای تهران، شهید بهشتی و دانشگاه UTS سیدنی استرالیا دکتر امیر لزگی (مولف کتابهای درسنامه جامع ارشد ـ درسنامه جامع دکتری ـ درسنامه جامع آیلتس ـ درسنامه مقدماتی زبان ارشد و دکتری) و دکتر بیتا فخرالسادات (مولف کتاب درسنامه جامع آیلتس) بهره می برد.

هزینه تعیین سطح و مشاوره:

مشاوره حدود 30 دقیقه و هزینه مشاوره و تعیین سطح مبلغ 90 هزار تومان است که قبل از شروع تعیین سطح باید به شماره کارت آقای دکتر لزگی (موسس و مدیر مرکز) واریز شود. البته اگر پس از تعیین سطخ و مشاوره در یکی از کلاسهای آنلاین ما ثبت نام کنید مبلغ پرداخت شده در هزینه ی دوره محاسبه و عملاً تعیین سطح و مشاوره رایگان خواهد بود.

برای دریافت مشاوره زبان از کجا شروع کنم؟

قاعدتا برای دریافت یک مشاوره عالی، باید چند فاکتور را دقیق بررسی کرد:

  • سطح زبان عمومی متقاضی در بدو شروع دوره؛
  • سطح مهارت های متقاضی در بدو شروع دوره؛
  • مدت زمانی که متقاضی برای تمرین در خانه وقت دارد؛
  • سطحی از زبان که نیاز دارد.

برای مشخص شدن این فاکتورها، نیاز به انجام تعیین سطح اولیه و دریافت مشاوره است.

نحوه اقدام برای تعیین سطح

7 آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی | تیکا

جهت انجام آزمون تعیین سطح لطفاً موارد زیر را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09392240712 ارسال نمایید تا شماره کارت جهت واریز و کد آزمون تعیین سطح برای شما ارسال شود:

نام ـ نام خانوادگی:

مقطع و رشته تحصیلی:

هدف از یادگیری: (زبان ارشد ـ زبان دکتری ـ آیلتس ـ تافل ـ MSRT – MHLE یا زبان خودخوان؟)

تاریخ مورد نظر برای شرکت در آزمون:

در مورد شرکت در کلاس آنلاین: بلی/خیر بصورت خودخوان می خواهم

در صورت تمایل به یادگیری خودخوان یا self-study مهارتهای مورد علاقه: (مکالمه ـ گرامر ـ ریدینگ ـ لغت ـ رایتینگ ـ لیسنینگ)

شماره همراه:

برای ارسال پیام به ما در تلگرام https://t.me/ZabanDaneshgahi

برای ارسال پیام به ما در واتساپ: https://wa.me/+989392240712

Call Now Button