ثبت نام دوره ها

توجه : بعلت مقرون به صرفه بودن از لحاظ شهریه ـ هزینه رفت و آمد و … تا اطلاع ثانوی کلیه دوره ها فقط بصورت آنلاین و از طریق برنامه Skype و Zoom برگزار خواهد شد که همچون کلاس حضوری دانشجویان حین تدریس قادر به صحبت کردن و پرسش و پاسخ صوتی ـ مشاهده نوشته های استاد و متن تدریس و بحث و همفکری با یکدیگر خواهند بود .

ثبت نام دوره “آنلاین”زبان ارشد با تدریس دکتر لزگی

✅ کلاس از طریق برنامه مخصوص آموزش آنلاین Zoom و Skype برگزار خواهد شد که براحتی قابل نصب و استفاده در کلیه موبایلها، تبلت و کامپیوترها است. در طول کلاس صفحه کامپیوتر استاد را مانند تخته کلاس می بینید و صدایشان را می شنوید و می توانید سئوالات خود را مثل کلاس حضوری طی جلسه بپرسید.

 تاریخ شروع کلاس بعدی: لطفاً از طریق تلگرام یا واتساپ از شماره 09392240712 استعلام کنید.

مدت هر ترم: یک ماه (مجموعاً 4 جلسه دو ساعته – هر هفته یک جلسه)

 روز و ساعت جلسات هر ترم: لطفاً از طریق تلگرام یا واتساپ از شماره 09392240712 استعلام کنید.

 تعداد ترم مورد نیاز برای پوشش تمام مهارتها و کسب بالاترین درصد: حداقل 6 ترم

 تدریس توسط آقای دکتر لزگی (استاد دانشگاه تهران و شهید بهشتی و مولف پرفروشترین کتاب زبان ارشد باستناد آمار خانه کتاب)

 شهریه هر ترم آنلاین: 540 هزار تومان

 نحوه پرداخت و ثبت نام: فقط بصورت آنلاین امکان پذیر است (ارسال درخواست به نحوه زیر برای ثبت نام در دوره مورد نظر فقط از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09392240712 ـ دریافت فرم ثبت نام ـ ارسال فرم ثبت نام تکمیل و تایید شده توسط داوطلب به همان شماره ـ واریز مبلغ ثبت نام به شماره کارت آقای دکتر لزگی پس از تایید فرم ـ ارسال شماره بازیابی فیش و 4 رقم آخر کارت داوطلب و تکمیل نهایی ثبت نام ـ جلسه معارفه و تست کیفیت ارتباط در Zoom و Skype با استاد ـ پیوستن به گروه اسکایپ کلاس و شروع کلاس

 کتابهای تدریس شونده: آخرین ویراست درسنامه جامع ارشد علوم پزشکی تالیفی آقای دکتر لزگی (انتشارات جامعه نگر) که طی هر ترم حدود 2 مهارت از کتاب کار خواهد شد.

 روند تدریس در کلاس: رفع اشکال دانشجویان ـ مرور لغات و نکات جلسات قبل ـ ترجمه و تشریح ریدینگ ها و لغات بصورت پرسش و پاسخ از دانشجویان ـ ارائه مترادفهای فارسی و انگلیسی برای لغات ریدینگ ها و تستهای وکب بصورت تصویری ـ بررسی نمونه سئوالات سنوات گذشته با ترجمه و تشریح کامل ـ اشاره به نکات گرامری مورد نیاز برای فهم و ترجمه صحیح متون و تستهای لغت ـ نکات کلیدی جهت آسانتر جواب دادن سئوالات – اشاره به ترفندهای طراحی سوالی توسط طراحان از زبان یک طراح سوال

✅ جهت حفظ حریم خصوصی افراد شرکت کننده که در کلاس به بحث و گفتگو می پردازند و حفظ کپی رایت کتاب چاپ شده، برخلاف کلاسهایی که فقط خود استاد حرف می زند و بر اساس جزوه پیش می رود، این کلاس فیلمبرداری نخواهد شد و فایلی بعدا در اختیار قرار نخواهد گرفت. در صورت غیبت جلسه را از دست خواهید داد. در صورتیکه نمی توانید بطور منظم شرکت کنید پیشنهاد اینست که از بسته فیلمهای آموزشی آفلاین مربوطه استفاده کنید.

✅ طی دوره از شرکت کنندگان آزمونهای دوره ای (موجود در کتاب لزگی) جهت آگاهی از سطح و میزان پیشرفت گرفته خواهد شد و پاسخهای کلیدی و مشاوره مربوطه ارائه خواهد شد.

✅ در انتهای دوره امکان ثبت نام و شرکت در کلاسهای نکته و تست و جمع بندی (یکماهه) برای داوطلبان در روزهای نزدیک به آزمون خواهد بود.

✅ با توجه به تجارب بدست آمده از دوره های گذشته مرکز زبان دانشگاهی و آقای دکتر لزگی اطمینان می دهند که در اتمام دوره 5 ترمه، شرکت کنندگان فعال به درصدهای نزدیک به  100 درصد برسند.

برای اطلاع از ظرفیت و زمان شروع نزدیکترین دوره و یا درخواست فرم ثبت نام موارد زیر را عیناً به شماره همراه 09392240712 فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال بفرمایید:

“متقاضی شرکت در کلاس آنلاین زبان ارشد وزارت بهداشت هستم.”

نام کامل:

رشته مورد نظر:

تاریخی که مایل هستید دوره را شروع کنید:

تاریخ مورد نظر برای شرکت در آزمون/کنکور:

شماره همراه:

 بعلت برگزاری کلاسهای گروهی با تعداد نفرات محدود و زود تکمیل شدن ظرفیت کلاسها، ثبت نام هر ترم فقط بصورت کامل و تا زمانی که ظرفیت کلاس تکمیل شود ادامه دارد.

نمونه تدریس کلاس آنلاین ارشد وزارت بهداشت در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/tv/B8JQncznsTq/?igshid=obbjdcz3cnly

توضیحات دکتر لزگی در مورد کلاسهای آنلاین ارشد وزارت بهداشت در اینستاگرام:
https://www.instagram.com/tv/CEWdaPbpTtb/?utm_source=ig_web_copy_link

ثبت نام دوره “آنلاین” زبان دکتری حضوری با تدریس دکتر لزگی ویژه داوطلبان آزمون زبان دکتری وزارت بهداشت ـ زبان دکتری وزارت علوم ـ تافل دکتری دانشگاه تهران ـ MSRT ـ MHLE ـ EPT و آزمون TOLIMO

✅ کلاس از طریق برنامه مخصوص آموزش آنلاین zoom و Skype که براحتی قابل نصب و استفاده در کلیه موبایلها و کامپیوترها است برگزار خواهد شد. در طول کلاس صفحه کامپیوتر استاد را مانند تخته کلاس می بینید و صدایشان را می شنوید و می توانید سئوالات خود را مثل کلاس حضوری طی جلسه بپرسید.

✅کلاس در دو حالت فول پکیج (با Listening برای پوشش تمام آزمونهای دکتری از جمله MSRT و MHLE) و یا بدون لیسنینگ (فقط برای آزمون سراسری دکتری وزارت بهداشت و علوم و EPT) قابل ثبت نام است. توجه داشته باشید که حتی اگر آزمون سراسری شما لیسنینگ نداشته باشد برای وزارت بهداشت و وزارت علوم تا قبل از مصاحبه دکتری باید نمره MHLE یا MHLE داشته باشید تا بتوانید در مصاحبه امتیاز قبولی را بدست آورید و این یعنی باید لیسنینگ را نیز یاد بگیرید. برای بدست آوردن امتیاز زبان در مصاحبه دکتری باید در MHLE یا MSRT حداقل نمره 70 به بالا داشته باشید.

 مدت هر ترم: یک ماه (مجموعاً 8 جلسه 2 ساعته)

 تعداد ترم مورد نیاز برای پوشش تمام مهارتها و کسب بالاترین درصد: حداقل 4 ترم

 روز و ساعت جلسات هر ترم: لطفاً از طریق تلگرام یا واتساپ از شماره 09392240712 استعلام کنید.

 تدریس توسط آقای دکتر لزگی (استاد دانشگاه تهران و شهید بهشتی)

شهریه هر ترم آنلاین: 590 هزار تومان (فول پکیج ـ با لیسنینگ) – 540 هزار تومان (بدون لیسنینگ)

 تاریخ شروع کلاس بعدی: لطفاً از طریق تلگرام یا واتساپ از شماره 09392240712 استعلام کنید.

 کتابهای تدریس شونده: آخرین ویراست درسنامه جامع MSRT-MHLE تالیفی آقای دکتر لزگی (انتشارات جامعه نگر) با تاکید بر سئوالات سنوات گذشته و نکات کلیدی

 روند تدریس در کلاس: رفع اشکال دانشجویان ـ مرور لغات و نکات جلسات قبل ـ ترجمه و تشریح ریدینگ ها و لغات و ارائه مترادفهای فارسی و انگلیسی برای لغات ریدینگ ها و تستهای وکب بصورت تصویری ـ بررسی نکات گرامری مطرح در سئوالات سنوات گذشته بصورت مهارت و طبقه بندی شده ـ اشاره به نکات لیسنینگ بصورت طبقه بندی شده ــ بررسی نمونه سئوالات سنوات گذشته با ترجمه و تشریح کامل ـ نکات کلیدی جهت آسانتر جواب دادن سئوالات (طی کلاس دانشجویان همچون کلاس حضوری قادر به سئوال و جواب خواهند بود)

✅ جهت حفظ حریم خصوصی افراد شرکت کننده که در کلاس به بحث و گفتگو می پردازند و حفظ کپی رایت کتاب چاپ شده، برخلاف کلاسهایی که فقط خود استاد حرف می زند و بر اساس جزوه پیش می رود، این کلاس فیلمبرداری نخواهد شد و فایلی بعدا در اختیار قرار نخواهد گرفت. در صورت غیبت جلسه را از دست خواهید داد. در صورتیکه نمی توانید بطور منظم شرکت کنید پیشنهاد اینست که از بسته فیلمهای آموزشی آفلاین مربوطه استفاده کنید.

✅  بدلیل ضرورت آشنایی داوطلبان به مکالمه انگلیسی در جلسه مصاحبه دکتری٬ داوطلبان می توانند در صورت تمایل این کلاس را بهمراه کلاس آنلاین مکالمه مصاحبه دکتری بصورت فول پکیج ثبت نام کنند که در آنصورت یک روز به جلسات کلاس اضافه خواهد شد و حتی پیشنیاز مکالمه آیلتس را نیز پوشش می دهد.

✅  با توجه به تجارب بدست آمده از دوره های گذشته مرکز زبان دانشگاهی و آقای دکتر لزگی اطمینان می دهند که در اتمام دوره شرکت کنندگان فعال به درصدهای بالاتر از 80 درصد برسند.

 نحوه پرداخت و ثبت نام: فقط بصورت آنلاین امکان پذیر است (ارسال درخواست ثبت نام در دوره مورد نظر فقط از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09392240712 ـ دریافت فرم شرایط ثبت نام از طریق تلگرام ـ ارسال فرم ثبت نام تکمیل شده توسط داوطلب به همان شماره ـ واریز مبلغ ثبت نام به شماره کارت آقای دکتر لزگی پس از تایید فرم ـ ارسال شماره بازیابی فیش و 4 رقم آخر کارت داوطلب و تکمیل نهایی ثبت نام ـ جلسه معارفه و تست کیفیت ارتباط Zoom و Skype با استاد ـ پیوستن به گروه اسکایپ کلاس و شروع کلاس)

برای اطلاع از ظرفیت و زمان شروع نزدیکترین دوره و یا درخواست فرم ثبت نام موارد زیر را عیناً به شماره همراه 09392240712 فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال بفرمایید:

“متقاضی شرکت در کلاس آنلاین زبان دکتری هستم.”

نام کامل:

رشته/نام دقیق آزمون مورد نظر:

تاریخی که مایل هستید دوره را شروع کنید:

تاریخ مورد نظر برای شرکت در آزمون/کنکور:

شماره همراه:

✅ بعلت برگزاری کلاسهای گروهی با تعداد نفرات محدود زیر 15 نفر و زود تکمیل شدن ظرفیت کلاسها، ثبت نام هر ترم فقط بصورت کامل و تا زمانی که ظرفیت کلاس تکمیل شود ادامه دارد.

نمونه تدریس ریدینگ دکتری در اینستاگرام ما:
https://www.instagram.com/tv/B8G1PainX-b/?igshid=g9u5fmqmt4hf
نمونه تدریس گرامر دکتری در اینستاگرام ما:
https://www.instagram.com/tv/B8G2jE4Hmpd/?igshid=mahh0b9on88i
نمونه تدریس لیسنینگ دکتری در اینستاگرام ما:
https://www.instagram.com/tv/B8G5Nd_H8F3/?utm_source=ig_web_copy_link

ثبت نام دوره “آنلاین” زبان آیلتس با تدریس دکتر فخرالسادات و دکتر لزگی

✅کلاس از طریق برنامه مخصوص آموزش آنلاین Skype که براحتی قابل استفاده است برگزار خواهد شد.

✅ پیشنیاز شروع این دوره: مکالمه در حد نسبتاً روان و خواندن متون علمی در حدintermediate (اگر سطح زبانتان ضعیف است ابتدا باید با کلاسهای ترمیک مکالمه و ریدینگ و گرامر سطح خود را ارتقاء دهید تا به سطح آیلتس برسید)

✅ تاریخ شروع کلاس بعدی: از طریق تلگرام یا واتساپ از شماره 09392240712 استعلام کنید.

 مدت دوره : 4 ترم Pre-IELTS و 4 ترم دوره اصلی IELTS (با توجه به تعیین سطح اولیه و جلسه معارفه با استاد بهنگام ثبت نام بطور دقیق اعلام خواهد شد.)

 مدت هر ترم: دو جلسه دو ساعته در هفته (بمدت یکماه)

 روز و ساعت جلسات هر ترم: از طریق تلگرام یا واتساپ از شماره 09392240712 استعلام کنید.

✅ طی دوره نکات و نمونه تستهای اخیر آزمونها جهت تضمین ارتقاء نمره کار خواهد شد و هر ترم شامل دو مهارت Reading & Writing و Speaking & Listening خواهد بود.

 شهریه هر ترم:  690 هزار تومان (برای هر ترم اصلی آیلتس IELTS) و 590 هزار تومان (برای هر ترم Pre-IELTS در صورت نیاز که شامل کلیه مهارتهای کتبی است)

 نحوه پرداخت و ثبت نام: فقط بصورت آنلاین امکان پذیر است (ارسال درخواست ثبت نام در دوره مورد نظر فقط از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09392240712 ـ دریافت فرم شرایط ثبت نام از طریق تلگرام ـ ارسال فرم ثبت نام تکمیل شده توسط داوطلب به همان شماره ـ واریز مبلغ ثبت نام به شماره کارت آقای دکتر لزگی پس از تایید فرم ـ ارسال شماره بازیابی فیش و 4 رقم آخر کارت داوطلب و تکمیل نهایی ثبت نام ـ جلسه معارفه و تست کیفیت ارتباط Skype با استاد ـ پیوستن به گروه اسکایپ کلاس و شروع کلاس)

✅ جهت حفظ حریم خصوصی افراد شرکت کننده که در کلاس به بحث و گفتگو می پردازند و حفظ کپی رایت کتاب چاپ شده، برخلاف کلاسهایی که فقط خود استاد حرف می زند و بر اساس جزوه پیش می رود، این کلاس فیلمبرداری نخواهد شد و فایلی بعدا در اختیار قرار نخواهد گرفت. در صورت غیبت جلسه را از دست خواهید داد.

برای اطلاع از ظرفیت و زمان شروع نزدیکترین دوره و یا درخواست فرم ثبت نام موارد زیر را عیناً به شماره همراه 09392240712 فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال بفرمایید:

“متقاضی شرکت در کلاس آنلاین زبان آیلتس هستم.”

نام کامل:

هدف از شرکت در آیلتس:

نمره مورد نظر:

نوع آیلتس مورد نیاز: (جنرال یا آکادمیک؟)

تاریخی که مایل هستید دوره را شروع کنید:

تاریخ مورد نظر برای شرکت در آزمون آیلتس اصلی:

شماره همراه:

✅ با توجه به تجارب بدست آمده از دوره های گذشته مرکز زبان دانشگاهی و آقای دکتر لزگی اطمینان می دهند که در اتمام هر ترم شرکت کنندگان فعال، افزایش نمره 1 تا 2 نمره ای از آنچه که قبلاً بوده اند را خواهند داشت. بعنوان مثال کسانی که قبل از این دوره نمره 4.5 می گرفتند می توانند با اتمام دوره به نمره 7.5 به بالا برسند. (البته برای شروع این دوره نیاز است که مسلط به مکالمه باشید و بتوانید متن بخوانید یعنی در سطح حداقل pre-intermediate باشید!)

✅ بعلت برگزاری کلاسها با تعداد نفرات محدود زیر 15 نفر و زود تکمیل شدن ظرفیت کلاسها، ثبت نام هر ترم فقط بصورت کامل و از زمان اعلام این پیام تا زمانی که ظرفیت کلاس تکمیل شود ادامه دارد.

ثبت نام دوره “آنلاین” مکالمه (جهت آمادگی مصاحبه دکتری ـ مصاحبه استخدامی ـ پیشنیاز آیلتس)

اطلاعات دوره “آنلاین” مکالمه
✅کلاس از طریق برنامه مخصوص آموزش آنلاین Skype و Meet که براحتی قابل استفاده در موبایل و کامپیوتر است برگزار خواهد شد. (طی دوره سوالات و نکات مصاحبه های دکتری، استخدامی و پیشنیازهای مکالمات آیلتس و تافل کار خواهد شد و امکان هم کلاس شدن با دانشجویان از کشورهای دیگر وجود دارد.)
✅ تاریخ شروع کلاس بعدی: لطفاً از طریق تلگرام یا واتساپ از شماره 09392240712 استعلام کنید.
✅ مدت هر ترم: 4 جلسه یک و نیم ساعته در حدود یک ماه (هر هفته یک جلسه) – تعداد ترم مورد نیاز برای تسلط به مکالمه روان حداقل ۴ ترم
✅ روز و ساعت جلسات: لطفا از طریق تلگرام یا واتساپ از شماره 09392240712 استعلام کنید.
✅ مهارتهای پوشش دهنده در این دوره اول: اسپیکینگ و لغت و گرامرهای موردی برای مکالمات صحیح و روانتر
✅ شهریه هر ترم آنلاین: 490 هزار تومان

نحوه پرداخت و ثبت نام:
ثبت نام آنلاین : ارسال درخواست ثبت نام در دوره مورد نظر به همینجا ـ انجام تعیین سطح مکالمه ـ دریافت فرم شرایط ثبت نام ـ ارسال فرم ثبت نام تکمیل شده توسط داوطلب به همینجا ـ واریز مبلغ ثبت نام به شماره کارت آقای دکتر امیر لزگی پس از تایید فرم ـ ارسال شماره بازیابی فیش و 4رقم آخر کارت داوطلب و تکمیل نهایی ثبت نام

✅ جهت حفظ حریم خصوصی افراد شرکت کننده که در کلاس به بحث و گفتگو می پردازند و حفظ کپی رایت کتاب چاپ شده، برخلاف کلاسهایی که فقط خود استاد حرف می زند و بر اساس جزوه پیش می رود، این کلاس فیلمبرداری نخواهد شد و فایلی بعدا در اختیار قرار نخواهد گرفت. در صورت غیبت جلسه را از دست خواهید داد.

✅ با توجه به تجارب بدست آمده کلاسهای آنلاین نیز همانند کلاسهای حضوری اثر بخشی مشابهی خواهد داشت و مزیت آن نسبت به کلاسهای حضوری صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد و به مراتب مقرون به صرفه تر بودن هزینه دوره است.

✅ جهت پیشگیری از تداخل اینترنتی ظرفیت کلاسهای آنلاین محدود است و به محض تکمیل ظرفیت فایل ثبت نام بسته خواهد شد.

برای اطلاع از ظرفیت و زمان شروع نزدیکترین دوره و یا درخواست فرم ثبت نام موارد زیر را عیناً به شماره همراه 09392240712 فقط از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال بفرمایید:

“متقاضی شرکت در کلاس آنلاین مکالمه هستم.”

نام کامل:هدف از شرکت در کلاس:

شماره همراه:

تاریخ مورد نظر برای شروع کلاس:

Call Now Button